Іспанія перемогла Албанію в третьому турі групового етапу Євро-2024

Loading

24 червня збірна Іспанії зіграла зі збірною Албанії в останньому турі групового етапу Євро-2024. У матчі, який пройшов на «Меркур Шпіль-Арена» в Дюссельдорфі (Німеччина), перемогу здобула команда Іспанії з рахунком 1:0.

Хоча La Furia Roja вже пройшла в плей-офф і виступала резервним складом, підопічні Луїса де ла Фуенте показали чудову гру і домінували на полі весь перший тайм. Уже на 13 хвилині спортивного поєдинку нападник збірної Іспанії Ферран Торрес забив гол у ворота «Орлів».

У другому таймі збірна Албанії намагалася перехопити ініціативу, але їй не вдалося реалізувати жодного гольового моменту. Таким чином Іспанія стала абсолютним лідером у квартеті, набравши 9 очок. Вітаємо та бажаємо нових перемог!

Читайте більше новин Іспанії на нашому сайті.

А також приєднуйтесь до нас у Pinterest, щоб бути в курсі останніх подій.