«Реал Мадрид» став переможцем Ліги чемпіонів 2024 у рекордний 15-й раз

Loading

У суботу, 1 червня, прославлений іспанський футбольний клуб «Реал Мадрид» у рекордний 15-й раз став переможцем Ліги чемпіонів УЄФА! Такого результату в головному європейському клубному турнірі не досягала більше жодна команда.

Фінальний матч Ліги чемпіонів 2024 року відбувся на стадіоні «Вемблі» в Лондоні. «Реал Мадрид» обіграв «Боруссію Дортмунд» із рахунком 2:0. У першому таймі перевага на полі була за гравцями німецького клубу, але вони не змогли реалізувати жодного гольового моменту. А в другому таймі домінували іспанці. Перший м’яч у ворота «Боруссії» на 74 хвилині забив правий захисник Дані Карвахаль. А вже на 83 хвилині нападник «Реала» Вінісіус Жуніор подвоїв цей результат і приніс своїй команді переконливу перемогу.

Редакція Spain Voyages вітає футбольний клуб «Реал Мадрид» із чемпіонським званням!

Читайте більше новин Іспанії на нашому сайті.

А також приєднуйтесь до нас у Pinterest, щоб бути в курсі останніх подій.