Збірна Іспанії з футболу обіграла Узбекистан на Олімпійських іграх 2024 у Франції

Loading

У перший день Олімпійських ігор 2024, 24 липня, збірна Іспанії з чоловічого футболу обіграла збірну Узбекистану з рахунком 2:1. Поєдинок відбувся на стадіоні «Парк де Пренс» у Парижі.

Попри те, що офіційне відкриття відбудеться 26 липня, деякі дисципліни розпочалися на два дні раніше. Це пов’язано з оптимальними часом відновлення фізичного стану спортсменів. Між матчами однієї збірної має минути щонайменше три дні. Крім цього, розклад складено так, щоб фінали групових змагань відбулися до закриття Олімпіади 11 серпня.

Кілька тижнів тому іспанці довели свій найвищий рівень гри, вигравши фінал Євро 2024. Тож не дивно, що й цього разу вони домінували на полі. Гольовий рахунок на 29 хвилині відкрив гравець національної збірної Іспанії U-21 Марк Пубіль. На третій доданій хвилині першого тайму узбеки відігралися. Автором голу став Ельдор Шомуродов.

Усе вирішилося на 62 хвилині, коли ворота Узбекистану вразив м’яч, запущений Серджіо Гомесом, новоспеченим гравцем команди «Реал Сосьєдад».

Наступний матч збірна проведе 27 липня з Домініканською Республікою, а далі — 30 липня з Єгиптом.

Читайте більше новин Іспанії на нашому сайті.

А також приєднуйтесь до нас у Pinterest, щоб бути в курсі останніх подій.